Marka Agnella znana jest przede wszystkim z doskonalej jakości swoich produktów. To właśnie najwyższa jakość jest jej priorytetem. Co więcej, oferowane przez Agnellę dywany są nie tylko bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane, ale także przystępne cenowo oraz zgodne ze środowiskiem. Czy można wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie?

Wiele kolekcji dywanów marki Agnella Brintons wykonanych jest w całości w wełny nowozelandzkiej. Materiał ten ma niezwykłe właściwości, spośród których wymienić warto chociażby dużą wytrzymałość i odporność na zniszczenia, elastyczność i sprężystość, która zapobiega odkształceniom nawet po długoletnim użytkowaniu. Poza tym wełna stanowi świetny regulator wilgotności. Kiedy w otoczeniu jest zbyt wilgotno, dywan pochłania tę wilgoć, a gdy robi się sucho, oddaje tę wilgoć z powrotem do otoczenia. To bardzo istotne, bowiem zarówno zbyt mała wilgotność, jak i wilgotność nadmierna nie jest obojętna dla naszego zdrowia, może powodować bardzo groźne choroby.

Bardzo istotną cechą wełny jest też fakt, że wełna ma właściwości antystatyczne, dzięki czemu nie przyciąga kurzu. Ma to duże znaczenie w szczególności dla pań domu, które z łatwością oczyszczą wełniany dywan z wszelkich zabrudzeń. Fakt łatwej pielęgnacji sprawia, że wełniane dywany Agnella można stosować również w pomieszczeniach, które na co dzień są intensywnie eksploatowane. Dywany Agnella stanowią świetną ochronę naszych stóp przed chłodem posadzki, co docenimy w czasie jesiennych wieczorów i zimowych poranków.

Tradycyjne wełniane dywany Agnella dzięki różnorodności kolorów, odcieni i motywów świetnie pasują do różnych pomieszczeń. Najlepiej jednak komponują się z wnętrzem klasycznym, szczególnie modele w odcieniach brązu i burgundu, z misternymi zdobieniami rodem z Orientu. Model dla siebie znajdą też miłośnicy dywanów inspirowanych naturą, w ciepłych, stonowanych barwach.

Marka Agnella Brintons dba o swojego klienta, tworząc kolekcje, zachwycające każdego. Z ofercie marki Agnella każdy znajdzie coś dla siebie.

Dywany Agnella dostępne w ofercie sklepu internetowego Dywany Witek.