W dzisiejszym świecie coraz więcej słyszy się o różnego rodzaju alergiach i uczuleniach. Niektórzy całkiem z dywanu rezygnują, obawiając się gromadzenia kurzu. Na szczęście teraz nie jest to już problemem, pojawiła się bowiem marka dywanów Carpet Decor.

Carpet Decor to marka, która powstała z myślą o alergikach. Ich niewątpliwą zaletą jest powłoka Easy Clean, która sprawia, że czyszczenie dywanu jest bardzo proste. Nawet pozornie uciążliwe plamy z rozlanego soku czy kawy można usunąć w bardzo łatwy, bezproblemowy sposób. Wystarczy mieć pod ręką szare mydło i odrobinę wody, by móc zawsze cieszyć się czystym dywanem.

Kolejną zaletą jest możliwość wyprania dywanu w pralce. To duże ułatwienie, dzięki któremu zachowanie dywanu w idealnej czystości staje się jeszcze prostsze. Dużym plusem dla bezpieczeństwa domowników jest również specjalny podkład zapobiegający poślizgowi. Ma to szczególne znaczenie w domu, w którym są dzieci, osoby starsze ale nie tylko. Antypoślizgowy podkład zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się, a do tego jest dużym ułatwieniem podczas odkurzania, bo dywan nie przesuwa się.
Dywany Carpet Decor to dywany bardzo estetycznie prezentujące się w każdym wnętrzu. Są przyjemne w dotyku, zachowane w subtelnych, przyjemnych barwach. Taki dywan stanie się prawdziwą ozdobą każdego wnętrza, bez względu na to, czy jest to salon, gabinet, biblioteka, pokój dzienny czy sypialnia. Dywany są miękkie i przyjemne w dotyku.

Klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi kolorami i odcieniami. Nie brakuje również różnorodności wśród wzorów i motywów, tak, że można je dostosować praktycznie do każdego wnętrza. Największą jednak zaletą dywanów Carpet Dekor jest fakt, że nie przyciągają one kurzu, dzięki czemu są odpowiednie do zastosowania przez alergików uczulonych na kurz.

Dywany Carpet Decor to dywany na miarę XXI wieku. Dzięki nowoczesnej technologii, ułatwiają one życie alergikom, ale też każdej pani domu, której zależy na tym, by dywan zawsze był czysty, bezpieczny i estetyczny.