Nowości w ofercie dywanów Shaggy

Dywany Shaggy na stale już wpisały się w dywanowy rynek. Nic więc dziwnego, że powstają coraz to nowe pomysły, które mają zachęcić klientów do wybierania miękkich włochaczy do swoich wnętrz.

Dywany Shaggy cechują się niezwykłą miękkością, którą zawdzięczają wysokiemu włosiu. Warto podkreślić, że wysokość runa jest kwestią wyboru klienta i waha się zazwyczaj w granicach od 25 do 60 mm. To klient decyduje, jak wysokie runo wybiera w zależności od późniejszego zastosowania dywanu. Zasada jest taka, że im bardziej intensywnie eksploatowane jest wnętrze, tym niższe powinno runo.

Na początku zdobywania popularności dywany Shaggy sprzedawane były w zaledwie kilku podstawowych kolorach. Dziś na rynku dostępnych jest mnóstwo barw i odcieni, modeli zarówno monochromatycznych, jak i wielokolorowych. Dostępne są modele z przędzą poliestrową, która pięknie błyszczy się pod światło. Taki dywan przyciąga wzrok i przykuwa spojrzenie każdego gościa.

Bardziej wymagający klienci decydują się często na modele trójwymiarowe, 3D, które posiadają wycięty w runie relief. Taki dodatek doskonale komponuje się z wnętrzem zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym, a przestrzenny relief przyciąga uwagę.
Dywany Shaggy to doskonałe podkreślenie stylu i nowoczesnego, niebanalnego podejścia do aranżacji wnętrza. Nic więc dziwnego, że dywany tego typu cieszą się coraz większą popularnością i że decyduje się na nie coraz większa rzesza klientów. Warto zdecydować się na taki dywan i cieszyć się jego miękkością każdego dnia.

Aktualności
Dywany
DywanyPolskie.pl

Na co zwrócić uwagę przy zakupie dywanu typu shaggy?

Dywany shaggy od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic w tym dziwnego, w końcu to właśnie one cechują się wyjątkową miękkością i puszystością, która rozpieszcza nasze stopy i zmysły każdego dnia. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie włochacza, by dywan okazał się strzałem w

Dywany
DywanyPolskie.pl

Jak wybrać najlepszy dywan do salonu?

Dywan w salonie pełni funkcję przede wszystkim dekoracyjną. Nie dość, że wygląda bardzo stylowo i pięknie, to jeszcze ociepla wnętrze i czyni je bardziej przytulnym. Jak wybrać najbardziej odpowiedni dywan do salonu? Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, zastanów się, jaki efekt chcesz uzyskać. Czy chcesz wyeksponować

Dywany
DywanyPolskie.pl

Co musisz wiedzieć kupując dywany do pokoju dziecka?

Dywan w pokoju dziecka jest elementem absolutnie nieodzownym. Nie wyobrażamy sobie przecież, że maluch bawi się na zimnej podłodze, zwłaszcza jesienią czy zimą. Wybór odpowiedniego dywanu nie jest jednak łatwy. O czym trzeba pamiętać, wybierając dywan do pokoju dziecka? Przede wszystkim, zwróć uwagę na wysokość.

Dywany
DywanyPolskie.pl

Jak mogę kupić orientalny dywan?

Dywany orientalne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wszystko za sprawą ich wysokiej wartości, a także zastosowanych naturalnych materiałów. Takie dywany są bardzo trwałe i wytrzymałe. Czy wiesz, jak możesz kupić dywan orientalny? Najbardziej powszechnym sposobem zakupu dywanu są oczywiście zakupy w sklepie stacjonarnym. Dywany