Któż z nas nie lubi czuć pod stopami miękkiego, ciepłego dywanu? Zapewne stąd właśnie wzięła się oszałamiająca popularność dywanów Shaggy. Są to niebywale ciepłe, miękkie i przyjemne w dotyku włochacze.

Moda na długowłose włochacze wcale nie mija, a wręcz przeciwnie. Oferta dywanów tego typu stale się powiększa, powstają nowe modele, które cieszą nie tylko nasze stopy, ale także oczy. Dostępne są przeróżne wersje kolorystyczne, a najbardziej wymagający klienci mogą nawet zdecydować się na model trójwymiarowy 3D, posiadający przestrzenny relief wycięty w runie.

Dywany Shaggy są doskonałymi termoizolatorami. Izolują nasze stopy od nieprzyjemnego chłodu, szczególnie zimą. Włochate dywany sprawiają wrażenie ciepła i harmonii, i taki też klimat nadają wnętrzu. Dywany Shaggy przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie świetny design, wygodę i komfort użytkowania. Trudno wyobrazić sobie dywan bardziej odpowiedni do naszej sypialni, która z jego udziałem z pewnością zyska na przytulności.

Dywany Shaggy są coraz bardziej popularne wśród klientów. Stosowane są we wnętrzach o różnej stylistyce, doskonale się z nimi komponując. Najczęściej stosuje się je w sypialni, pokoju młodzieżowym, dziennym czy salonie. Pasują do każdego wystroju, podkreślają go i tworzą niepowtarzalny klimat. Dywany Shaggy to zdecydowanie dobry wybór dla każdego.