Każdy, kto choć raz stanął przed koniecznością wyboru nowego dywanu wie, jak trudna jest to decyzja. Chcemy przecież, aby dywan był ładny, pasował do wnętrza, a do tego był wytrzymały i służył nam przez długi czas. Cechy te posiadają dywany marki Agnella.

W kolekcjach marki Agnella znajdziemy dywany zainspirowane klasycznymi i orientalnymi rozwiązaniami, ale także modele, które wprowadzają do wnętrza element nowoczesności. Asortyment jest naprawdę szeroki. Nie brakuje tutaj dywanów, które zainspirowane zostały otaczającą nas naturą. Misterne wzory pokrywające dywany w pięknych, naturalnych odcieniach wprowadzą do naszego wnętrza powiew świeżości przydomowego ogrodu. Z kolei kolekcje dywanów w pastelowych, bardzo delikatnych i subtelnych odcieni doskonale spiszą się w dziewczęcym pokoju czy w sypialni.

Bardzo popularne wśród dywanów marki Agnella są dywany wykonane z naturalnej wełny nowozelandzkiej, inspirowane motywami orientalnymi i klasycznymi. Nie brakuje tutaj popularnych zdobień z charakterystyczną ozdobną rozetą i bordiurą na brzegach. Takie dywany doskonale prezentują się we wnętrzach z drewnianymi meblami, czy też na drewnianej podłodze. Motywy klasyczne i orientalne dodają każdemu wnętrzu elegancji i szyku, wyglądają na luksusowe i wyszukane, przywodzą na myśl dalekie podróże.


Agnella to dywany nie tylko dla miłośników klasyki i tradycji. Modele dla siebie znajdą tutaj również amatorzy nowoczesnych rozwiązań. Kolekcją, która odpowiada na potrzeby tych najodważniejszych jest kolekcja Funky. Wyróżnia się ona różnorodnością kolorów, barw, odcieni i kształtów. Każdy dywan z tej kolekcji to jakby inne dzieło malarskie, abstrakcyjne malowidło inspirowane światem i naturą. To świetny pomysł do pokoju młodzieżowego czy też do salonu, który chcemy nieco ożywić i unowocześnić.

Marka Agnella posiada w swoim asortymencie wiele różnych kolekcji i linii, które z pewnością zadowolą każdego klienta. Marka cechuje się wysoką jakością produktów tworzonych ze starannością i dokładnością, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknym wyglądem dywanów przez długi czas.