Firany i zasłony są ważnym elementem każdego wystroju. Asortyment oferowany w naszym salonie jest co prawda różnorodny i ogromny, ale może się zdarzyć, że pomimo tego nie znajdziemy upragnionej firany w rozmiarze, jakiego akurat potrzebujemy. Wówczas z pomocą przychodzi nam usługa, która na stałe już zagościła w sklepie A. Witek – usługa szycia firan i zasłon oraz rolet rzymskich, na każdy wymiar.

Aranżacje okienne na wymiar najczęściej szyjemy wówczas, gdy nasze okno ma niestandardowy rozmiar i gdy nie możemy znaleźć odpowiedniego rozmiaru aranżacji w żadnym sklepie. Czasami też mamy własny pomysł na wystrój naszego okna i chcemy sami wybrać rodzaj szycia, sposób marszczenia, czy upięcie. Wtedy pozostaje tylko uszyć taką unikalną aranżację i cieszyć się jej pięknym i niestandardowym wystrojem.

W naszym sklepie, klienci mają do wyboru bogatą ofertę tkanin firanowych i zasłonowych w sprzedaży kuponowej na zamówienie, ale również ciętych z metra na miejscu w sklepie. Ponieważ wzornictwo jest bardzo bogate, czasami trudno jest podjąć decyzję na miejscu. Dlatego w naszym sklepie istnieje możliwość wypożyczenia wzorników do domu. Nasi specjaliści są gotowi na wyzwania i poradzą sobie z każdym – nawet bardzo wymagającym – projektem.

Decydując się na firanę szytą na miarę otrzymujemy nie tylko pewność, że firana będzie idealnie pasować do rozmiaru naszego okna, ale także oszczędzamy mnóstwo swojego czasu. Każdy z nas wie, jak bardzo czasochłonne jest bieganie po sklepach i szukanie odpowiedniej firany w oczekiwany przez nas wymiarze. Decydując się na szycie, wystarczy tylko dokładnie wymierzyć wysokość firany lub zasłony, zdecydować się na dany rodzaj tkaniny, dobrać odpowiedni kolor i czekać, aż projekt zostanie zrealizowany. Świadczymy też usługę nabijania metalowych kółek do firan i zasłon, kółka możemy dobrać kolorystycznie do każdego karnisza.


Każdy pomysł aranżacji okna jest wyzwaniem dla naszych doradców, którzy starają się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.