Każdy z nas staje czasem przed potrzebą zmiany. Decydujemy się na zmianę wnętrza, robimy remont, malujemy ściany. A czasami wystarczy tylko zmiana dywanu, by nasze wnętrze zyskało drugie życie. Jeżeli mamy ochotę na zmianę, która nie zajmie nam dłużej niż godzinę, a do tego nie nadszarpnie znacząco naszego budżetu, powinniśmy rozważyć zakup dywanu shaggy.

Dywany shaggy to tzw. włochacze. Skąd wzięła się ta potoczna nazwa? Z całą pewnością z wysokiego runa, które wyróżnia te dywany na tle innych. Runo popularnych włochaczy jest tak miękkie i przyjemne w dotyku, że trudno byłoby znaleźć dywan bardziej przytulny i miły. Włochacze doskonale chronią nasze stopy przed zimnem podłogi, co jest idealnym rozwiązaniem szczególnie do sypialni. Dostępna jest bardzo szeroka gama kolorystyczna, więc każdy klient znajdzie model dla siebie. Ci najbardziej wymagający z pewnością zatrzymają się dłużej przy modelach trójwymiarowych. Posiadają one przestrzenny wzór wycięty w runie, co daje wrażenie głębi. Trudno jest oderwać wzrok od takiego dywanu.

Dywany shaggy odmieniają nasze wnętrze szybko i bezproblemowo. Dywany shaggy najczęściej stosuje się w sypialni, pokoju dziennym lub w salonie. Dywany Shaggy to propozycja dla posiadaczy wnętrz zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Przewaga tych dywanów polega na tym, że pasują one do praktycznie każdego wnętrza, nadając mu indywidualnego stylu i charakteru. Włochacze wspaniale komponują się z innymi dodatkami, tworząc harmonijną całość. Każdy, kto choć raz ma okazję dotknięcia niezwykle miłego w dotyku dywanu shaggy, z pewnością prędzej czy później zdecyduje się na jego zakup.